Penzion Krásná Marie.

Penzion Krásná Marie je situován ve městě Studénka, cca. 200 m od vlakového nádraží, v blízkosti malebné přírodní krajinné oblasti poodří. Studénka je součásti Moravskoslezského kraje, okresu Nový Jičín a nachází se asi 15 km od Nového Jičína, cca 20 km jižně od centra oblasti, města Ostravy.

Nabízíme ubytování pro celkem 10 – 15 lidí v šesti dvou až třílůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociální zařízením, sprchou, TV přijímačem, rychlovarnou konvicí.

V penzionu se nachází restaurace pro cca. 25 lidí, bar, místnost pro oslavy pro cca. 25 lidí, salónek, cukrárna, zastřešená venkovní terasa pro cca. 20 lidí.

Nemáte nainstalován
Adobe Flash Plugin
potřebný k zobrazení animace.
Nainstalovat
 

Lokace

Penzion se nachází asi 200 m od vlakového nádraží ve Studénce s přímým spojením do Prahy, Brna, Ostravy, na Slovensko či do Polska.

Letiště Mošnov je vzdáleno cca. 6 km. Nabízí pravidelné spoje do Vídně, Prahy, či dalších destinací. V budoucnu je plánováno vlakové příměstské propojení ze Studénky na letiště mošnov. Průmyslová zóna Mošnov je vzdálena cca. 5 km.

Po zprovoznění dálničního spojení bude čas spojení Studénka - Ostrava značně zkrácen. Studénka se stane satelitem Ostravy. Nájezd na dálnici D48 bude cca. 1 km od penzionu.

Ostrava cca 20 km (Ostrava-Poruba 15 km), Nový jičín cca. 15 km, Kopřivnice cca. 15 km, Příbor cca.6 km

 
Jaka nás najdete - mapa
 
Copyright © Minas s.r.o., 2007-2008
crated by ane